MonoMode SFP kuitumoduuli TP-Link TL-SM311LS 10 km

MonoMode SFP kuitumoduuli TP-Link TL-SM311LS 10 km

Normaalihinta
€34,70
Myyntihinta
€34,70
Normaalihinta
Loppuunmyyty
Yksikköhinta
kohti 
Sisältää veron. Toimituskulut lasketaan kassalla.

Jos olet kiinnostunut IT ja elektroniikka, tykkäät olla ajan tasalla teknologiasta etkä halua missata pienimpiäkään hienouksia, osta MonoMode SFP kuitumoduuli TP-Link TL-SM311LS 10 km lyömättömään hintaan.
  • Tyyppi: 9/125 μm
  • Kantama: 10 km
  • Nopeus: 1.25 Gbps
  • Yhteensopivuus: TL-SG5412F/5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2210/2216/2424/2424P, TL-SL2210/2218/2428/2452, TL-SL1351, MC200L